Praca dodatkowa

utworzone przez | Lis 12, 2019

Jeśli chcemy – albo musimy – szybko dorobić, to mamy całkiem sporo możliwości pracy dodatkowej. Nawet prace nie wymagające większych umiejętności, czy też wiedzy i doświadczenia, mogą całkiem solidnie podreperować nasz budżet. Oto kilka przykładów takich prac dodatkowych.

Sprzątanie

Choć to zadanie, które uważa się za niezbyt prestiżowe, to może być nieźle płatne. W Warszawie można zarobić nawet 50 złotych za godzinę. Popyt w stolicy na tę pracę dodatkową jest zresztą dość spory, natomiast w mniejszych miastach można zarobić dużo na przykład przed świętami.

Przewozy osób

Ten rynek jest zdominowany przez aplikacje, takie jak Uber czy BlaBlaCar. Ale mając własny samochód można oferować transport na bardzo różnych zasadach. Pracy dodatkowej tego typu jest sporo na różnych serwisach. Można pomagać przedostać się po prostu z punktu A do punktu B, ale niektórzy oferują też pomoc w przeprowadzkach. Tu jednak trudno mówić o konkretnych stawkach, bo różnią się one pomiędzy miastami czy też rodzajami zleceń.

Drobne naprawy

W tym przypadku trzeba mieć już pewne niestandardowe umiejętności oraz doświadczenie. Ale jeśli jesteśmy „złotymi rączkami”, to możemy całkiem solidnie dorobić. Patrząc po liczbie ogłoszeń internetowych, całkiem sporo osób ma problemy z kranem, przewodami, a nawet podłączeniem komputera do internetu. Rozwiązując takie kłopoty możemy zarobić kilkadziesiąt złotych, a czasem dużo więcej.

Koszenie trawy i utrzymanie ogrodu

Wiele osób, które mają własny ogród niestety nie ma czasu, by nim się odpowiednio zająć i dlatego ofert opieki nad ogrodami czy regularnego koszenia trawy jest całkiem sporo. Praca jest znacznie przyjemniejsza niż sprzątanie, a można przy tym podobnie zarobić. Czasem jednak niezbędna jest pewna wiedza z zakresu ogrodnictwa.

Job To Person

Job To Person

Portal z ogłoszeniami o pracę

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Benefity dla pracowników – jakie wybrać i dlaczego warto?

Benefity dla pracowników – jakie wybrać i dlaczego warto?

Konstruując ogłoszenie o pracę, zawsze staramy się przykuć uwagę potencjalnych pracowników nie tylko samym wynagrodzeniem czy możliwościami rozwoju zawodowego, ale także dodatkowymi benefitami, które stanowią czynnik motywacyjny. Warto mieć to na uwadze i dostarczać...

czytaj dalej
Idealny pracodawca – jaki powinien być dobry szef?

Idealny pracodawca – jaki powinien być dobry szef?

Niezależnie od tego, czy mówimy o pracowniku czy pracodawcy, wszyscy dobrze wiedzą, że tak idealna osoba, która posiada wyłącznie zalety, natomiast zero wad, nie istnieje. Jednak zauważyć można szereg cech, jakie są wprost pożądane u szefa, aby zespół, którym zarządza...

czytaj dalej
Jakie cechy ma dobry rekruter?

Jakie cechy ma dobry rekruter?

Branża HR, tak jak i każda inna, nieustannie się zmienia oraz rozwija. Z roku na rok rekruterzy muszą dostosowywać się do nowych realiów, szlifować swoje umiejętności i szukać rozwiązań, które pozwolą im efektywnie działać. Wiele zależy od osobowości oraz...

czytaj dalej

Szukasz rzetelnego pracownika lub poszukujesz pracy / zlecenia?

Sprawdź ofertę ogłoszeń online na naszym portalu Jobtoperson!