Praca dodatkowa

utworzone przez | Lis 12, 2019

Jeśli chcemy – albo musimy – szybko dorobić, to mamy całkiem sporo możliwości pracy dodatkowej. Nawet prace nie wymagające większych umiejętności, czy też wiedzy i doświadczenia, mogą całkiem solidnie podreperować nasz budżet. Oto kilka przykładów takich prac dodatkowych.

Sprzątanie

Choć to zadanie, które uważa się za niezbyt prestiżowe, to może być nieźle płatne. W Warszawie można zarobić nawet 50 złotych za godzinę. Popyt w stolicy na tę pracę dodatkową jest zresztą dość spory, natomiast w mniejszych miastach można zarobić dużo na przykład przed świętami.

Przewozy osób

Ten rynek jest zdominowany przez aplikacje, takie jak Uber czy BlaBlaCar. Ale mając własny samochód można oferować transport na bardzo różnych zasadach. Pracy dodatkowej tego typu jest sporo na różnych serwisach. Można pomagać przedostać się po prostu z punktu A do punktu B, ale niektórzy oferują też pomoc w przeprowadzkach. Tu jednak trudno mówić o konkretnych stawkach, bo różnią się one pomiędzy miastami czy też rodzajami zleceń.

Drobne naprawy

W tym przypadku trzeba mieć już pewne niestandardowe umiejętności oraz doświadczenie. Ale jeśli jesteśmy „złotymi rączkami”, to możemy całkiem solidnie dorobić. Patrząc po liczbie ogłoszeń internetowych, całkiem sporo osób ma problemy z kranem, przewodami, a nawet podłączeniem komputera do internetu. Rozwiązując takie kłopoty możemy zarobić kilkadziesiąt złotych, a czasem dużo więcej.

Koszenie trawy i utrzymanie ogrodu

Wiele osób, które mają własny ogród niestety nie ma czasu, by nim się odpowiednio zająć i dlatego ofert opieki nad ogrodami czy regularnego koszenia trawy jest całkiem sporo. Praca jest znacznie przyjemniejsza niż sprzątanie, a można przy tym podobnie zarobić. Czasem jednak niezbędna jest pewna wiedza z zakresu ogrodnictwa.

Job To Person

Job To Person

Portal z ogłoszeniami o pracę

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rekrutacja i selekcja. Na czym polegają te działania?

Rekrutacja i selekcja. Na czym polegają te działania?

Rekrutacja i selekcja są niezwykle ważnymi działaniami, pozwalającymi na znalezienie odpowiedniego pracownika na konkretne stanowisko. Wszystko rozpoczyna się od określenia potrzeb pracodawcy i opisu danej posady. Potem ważne jest przygotowanie dobrego ogłoszenia i...

czytaj dalej
Portal dla pracodawców. Poznaj korzyści

Portal dla pracodawców. Poznaj korzyści

Portal dla pracodawców może być miejscem, w którym znajdą oni informacje z rynku zatrudnienia, ciekawostki z różnych branży czy nawet poradniki. Czasem tego typu strony oferują nawet pomysły na biznes, dedykowane przyszłym przedsiębiorcom lub takim myślącym o zmianie...

czytaj dalej
Bezpłatne portale pracy

Bezpłatne portale pracy

Bezpłatne portale pracy mogą pomóc w procesie rekrutacji w firmie i poszukiwaniu zatrudnienia. Takie serwisy nie pobiorą opłat za dodawane ogłoszenia czy możliwość odpowiadania na nie lub zgłaszania swojego życiorysu do bazy kandydatów. Jest to zwykle możliwe w...

czytaj dalej

Szukasz rzetelnego pracownika lub poszukujesz pracy / zlecenia?

Sprawdź ofertę ogłoszeń online na naszym portalu Jobtoperson!